Ze względu na gołoledź nie kursowały tramwaje w Elblągu

68
05.02.2026
Ze względu na gołoledź nie kursowały tramwaje w Elblągu
Ilustracja do tekstu (fot. Czytelnik)
Jak poinformował Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu, 5 lutego od godziny 16 ze względu na bardzo trudne warunki na drogach są poważne utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji

- Możliwe tymczasowe skrócenia trasy, opóźnienia i niewykonane kursy. Funkcjonowanie linii tramwajowych częściowo wstrzymane do odwołania - poinformował w mediach społecznościowych ZKM w Elblągu.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega w swoich komunikatach, że w nocy i w piątek może wystąpić również gołoledź i marznący deszcz. - Uważaj na drogach i chodnikach - czytamy w alercie RCB, który elblążanie otrzymali esemesem na telefony komórkowe.

 

Aktualizacja: Tramwaje wróciły na swoje trasy.

oprac. daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie no kataklizm nadciąga
(2026.02.05)
Xdddd to miasto to cyrk na szynach
KaroKaroPaja (2026.02.05)
Jest gorzej niż tydzień temu.
....... (2026.02.05)
Sorry taki mamy klimat, Ja wam wójta nie wybierałem. UŚMIECHAĆ SIĘ i do ROBOTY
(2026.02.05)
Może zwolennicy Trampa w drodze na wyspę Epsteina ?
(2026.02.05)

info

30  
  41
Gdzie piaskarki? Ktoś jeszcze panuje nad tym bu.... ? Za co wy bierzecie urzędasy pieniądze?
(2026.02.05)
Spadł deszcz i zamarzł, tramwaj nie pojedzie. Ale niektórym jak widac mózgi przymroziło.
(2026.02.05)
no i jak uśmiechnięci - planeta płonie czy marźnie ?
trochę rudy (2026.02.05)
A autobusy mogą się narażać.....
(2026.02.05)

info

30  
  13
a rafaułowjii dalej płonie? czy już marznie?
(2026.02.05)

info

36  
  25