UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wam to się wszystko w naszym mieście nie podoba co by miasto nie zrobiło wszystko żle ciekawy czy u was w domach wszystko w porządku ideały piszące. Przed chwilą u mnie na małej ulicy dwa razy jezdziły i sypały sól

Zofija

Anuluj