Wybrany wątek opinii
Czy epgk bierze nasza kasę z podatków za odśnieżanie i tylko pozoruje działania celem oszczędności i wypłacenie se z tego nagród na koniec roku?
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
@Fachowcy - Lecz sie na nogi bo na glowe juz za późno
Do moderacji
Odpowiedz
6
0