Wybrany wątek opinii

Czy epgk bierze nasza kasę z podatków za odśnieżanie i tylko pozoruje działania celem oszczędności i wypłacenie se z tego nagród na koniec roku?
Fachowcy (2026.02.05)
@Fachowcy - Lecz sie na nogi bo na glowe juz za późno
KierowcaEPGK (2026.02.05)
Powrót do komentarzy