UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja mam pytanie kto posprząta te obsrane chodniku po psach. Całe miasto a szczególnie parki, wszędzie pełno gówien. Teraz jak długo leży śnieg to dopiero widać.


Anuluj