UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja mam pytanie kto posprząta te obsrane chodniku po psach. Całe miasto a szczególnie parki, wszędzie pełno gówien. Teraz jak długo leży śnieg to dopiero widać.
A ja mam pytanie kto posprząta te obsrane chodniku po psach. Całe miasto a szczególnie parki, wszędzie pełno gówien. Teraz jak długo leży śnieg to dopiero widać.