68
05.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Real - Nie no rządzący są TYLKO od brania pieniędzy i od przywilejów - ty jesteś tak tak wyrachowanym cynicznym partyjniakiem czy tym ciemnym ludem co to kupi wszystko i wszystko da sobie wmówić, że się nie da bo coś tam....
(2026.02.05)
No tak, mogli wydać zakaz opadom marznącego deszczu, jakie to proste, a oni to przegapili.
(2026.02.05)
@KaroKaroPaja - Cyrk to z tobą Śliwa
(2026.02.05)
al fons one kompletuje ekipę na melanż
(2026.02.05)

info

4  
  2
Pisy już zrzędzą
(2026.02.05)

info

14  
  7
@Gdzie piaskarki- pomyśl odrobinę. Pada marznący deszcz i nic na to nie poradzimy. Czy trakcję tramwajową też będziesz posypywał piaskiem?
(2026.02.05)
Kiedy będzie komunikat o zamknięciu szkół?!!!
12q (2026.02.05)

info

3  
  10
Zapomniałeś napisać że płaska I płonie.
(2026.02.05)
@KaroKaroPaja - Jedź do innego to na pewno przy gołoledzi będziesz miał lepiej
Jagódka (2026.02.05)
Bezradność indolencja bylejakosc
(2026.02.05)

info

6  
  8