A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No tak, mogli wydać zakaz opadom marznącego deszczu, jakie to proste, a oni to przegapili.
@KaroKaroPaja - Cyrk to z tobą Śliwa
al fons one kompletuje ekipę na melanż
Pisy już zrzędzą
@Gdzie piaskarki- pomyśl odrobinę. Pada marznący deszcz i nic na to nie poradzimy. Czy trakcję tramwajową też będziesz posypywał piaskiem?
Kiedy będzie komunikat o zamknięciu szkół?!!!
Zapomniałeś napisać że płaska I płonie.
@KaroKaroPaja - Jedź do innego to na pewno przy gołoledzi będziesz miał lepiej
Bezradność indolencja bylejakosc