68
05.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Myślę, że psimi odchodami po zimie powinni zająć się orędownicy wprowadzenia zakazu strzelania fajerwerków w noc sylwestrową. Skoro tak kochają zwierzęta, to niech też pokochają ich kupy.
(2026.02.05)
W Elblągu ulice i chodniki psią kupą wybrukowane.
(2026.02.05)

info

18  
  1
Może ze względu na oblodzone chodniki jutro nie pójdę do pracy, a dzieci do szkoły. Jest wiele takich miejsc w Elblągu, gdzie na chodniku jest bryła lodu, po której nie da się przejść, bo nie ma nawet skrawka odśnieżonego chodnika. Aż dziw, że do tych miejsc nie dociera Straż Miejska i nie egzekwuje odśnieżania u właścicieli tych chodników. Zwłaszcza że niektóre oblodzone chodniki są jedyną drogą dojscia do przejścia dla pieszych. Jako przykład mogę wskazać chodnik przy skrzyżowaniu Al. Odrodzenia z ul. Szarych Szeregów, po stronie gdzie był kiedyś postój Taxi. Może Portel pomógłby w tej sprawie pokazując takie miejsca. Proponuję zrobić szczególną kategorię na fotkę miesiąca - najbardziej niebezpieczny zimowy chodnik. A tym, którzy ulegną wypadkowi na takim nieodśnieżonym chodniku proponuję domagać się odszkodowania od tych na których ciążył obowiązek odśnieżenia. Niektóre miejsca są odpowiednio zadbane, by bezpiecznie przejść, a inne zupełnie nie.
(2026.02.05)

info

15  
  0
Nie wszystkie chodniki należą do miasta. Za odśnieżanie odpowiadają też inne podmioty, co których należy chodnik, np. spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, właściciele domów i lokali gospodarczych.
(2026.02.05)
Nie no maskara... W tym Elblągu to jest jak koniec świata, się spada.. A jak wyglądają perony na dworcu PKP ?? Prawie się zeslizgnelam pod pociąg. Brawo dla Urzedu Miasta i reszty "instytucji".
(2026.02.05)
@trochę rudy - Mi zawsze mózg płonie jak prawactwo słucham albo kogoś z PiSu. Wręcz głowa mi eksploduje.
(2026.02.05)
To prawda, może by tak urzędnicy z UM przeszli się po mieście i zobaczyli chodniki i alejki i też w parkach. Wszystko obsrane wszędzie. !!!
(2026.02.05)
Masakra jest tak slisko, gdzie sa sluzby?
(2026.02.06)

info

5  
  3
Przed UM chodniczki pieknie wypucowane, odsiezone, odlodzone, posypane drobnoziarnistym piaseczkiem.
Jarząbek (2026.02.06)
Ale sluzby musza reafowac jesli wlasciciel sie miga od odsienieza chodnika.
(2026.02.06)