A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Myślę, że psimi odchodami po zimie powinni zająć się orędownicy wprowadzenia zakazu strzelania fajerwerków w noc sylwestrową. Skoro tak kochają zwierzęta, to niech też pokochają ich kupy.
W Elblągu ulice i chodniki psią kupą wybrukowane.
Może ze względu na oblodzone chodniki jutro nie pójdę do pracy, a dzieci do szkoły. Jest wiele takich miejsc w Elblągu, gdzie na chodniku jest bryła lodu, po której nie da się przejść, bo nie ma nawet skrawka odśnieżonego chodnika. Aż dziw, że do tych miejsc nie dociera Straż Miejska i nie egzekwuje odśnieżania u właścicieli tych chodników. Zwłaszcza że niektóre oblodzone chodniki są jedyną drogą dojscia do przejścia dla pieszych. Jako przykład mogę wskazać chodnik przy skrzyżowaniu Al. Odrodzenia z ul. Szarych Szeregów, po stronie gdzie był kiedyś postój Taxi. Może Portel pomógłby w tej sprawie pokazując takie miejsca. Proponuję zrobić szczególną kategorię na fotkę miesiąca - najbardziej niebezpieczny zimowy chodnik. A tym, którzy ulegną wypadkowi na takim nieodśnieżonym chodniku proponuję domagać się odszkodowania od tych na których ciążył obowiązek odśnieżenia. Niektóre miejsca są odpowiednio zadbane, by bezpiecznie przejść, a inne zupełnie nie.
Nie wszystkie chodniki należą do miasta. Za odśnieżanie odpowiadają też inne podmioty, co których należy chodnik, np. spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, właściciele domów i lokali gospodarczych.
Nie no maskara... W tym Elblągu to jest jak koniec świata, się spada.. A jak wyglądają perony na dworcu PKP ?? Prawie się zeslizgnelam pod pociąg. Brawo dla Urzedu Miasta i reszty "instytucji".
@trochę rudy - Mi zawsze mózg płonie jak prawactwo słucham albo kogoś z PiSu. Wręcz głowa mi eksploduje.
To prawda, może by tak urzędnicy z UM przeszli się po mieście i zobaczyli chodniki i alejki i też w parkach. Wszystko obsrane wszędzie. !!!
Masakra jest tak slisko, gdzie sa sluzby?
Przed UM chodniczki pieknie wypucowane, odsiezone, odlodzone, posypane drobnoziarnistym piaseczkiem.
Ale sluzby musza reafowac jesli wlasciciel sie miga od odsienieza chodnika.