A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny ruski troll a AI. Skąd to się bierze? Co ma prezydent do tego? Halę ma wyremontowąć, port po PISie zrobić?
W Elblągu jest prezydent od owsiakowych imprez a nie od takich spraw. Ja na ulicach widzę co raz więcej uśmiechniętych ludzi o gorących sercach... siema siema kochani. Dopiero tydzień temu była impreza a te narzekają i narzekają co za ludzie.
Gonić właściciela, MAAG pokażcie jaja
Z bogiem MAAG, z bogiem. Jeszcze tutaj wrócicie, tu byliście elitą, a tam będzie jedną z setek mało znaczących firm.
... a prezydent nigdzie się nie wyprowadza ?...
I na dłużej zapewne zostaną, o ile nie spadną.. oby. Gdzie znajdą frajerów, którzy taniej im dadzą niż w Elblągu?
Co ma z tym wspólnego Prezydent? To jak obciązać dziś śliwkę za to, że na dworze jest mróz. Pomyślcie pisiorki czasem co piszecie, bo wasz idiotyzm sugestii bije po twarzy tak mocno, jak wasalizm u Trumpa. Jesteście krytyczni dla wszystkich którzy nie są z waszej kulawej opcji.
@tu_tylko_las_posadzic - Do prywatnego właściciela napisane masz. Stabilność tej współpracy jak widać leżała w kompromisie od X lat. Motorem wyprowadzki jest nowy zakład w Gdańsku. A jeżeli ktoś oczekuje modernizacji to od nakładów X wniesionych w halę podnosi się czynsz i podpisuje umowę na kolejne 10 lat np. A nie chodzi na pasku korporacji, która od dawna wiedziała jakie ma plany.
@kupczyk - Dyrektor portu to jego zawód.
Po takich komentarzach to się zastanawiam czy prezydent kieruje czymś innym poza kontem na facebooku? A kierownik do spraw przedsiębiorczości powołany przez prezydenta to co robi? Jak miasto nie ma żadnego wpływu na gospodarkę to proponuję zwolnić etat. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na remonty dróg.