UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu jest prezydent od owsiakowych imprez a nie od takich spraw. Ja na ulicach widzę co raz więcej uśmiechniętych ludzi o gorących sercach... siema siema kochani. Dopiero tydzień temu była impreza a te narzekają i narzekają co za ludzie.


Anuluj