UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu jest prezydent od owsiakowych imprez a nie od takich spraw. Ja na ulicach widzę co raz więcej uśmiechniętych ludzi o gorących sercach... siema siema kochani. Dopiero tydzień temu była impreza a te narzekają i narzekają co za ludzie.