UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu jest prezydent od owsiakowych imprez a nie od takich spraw. Ja na ulicach widzę co raz więcej uśmiechniętych ludzi o gorących sercach... siema siema kochani. Dopiero tydzień temu była impreza a te narzekają i narzekają co za ludzie.