UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@tu_tylko_las_posadzic - Do prywatnego właściciela napisane masz. Stabilność tej współpracy jak widać leżała w kompromisie od X lat. Motorem wyprowadzki jest nowy zakład w Gdańsku. A jeżeli ktoś oczekuje modernizacji to od nakładów X wniesionych w halę podnosi się czynsz i podpisuje umowę na kolejne 10 lat np. A nie chodzi na pasku korporacji, która od dawna wiedziała jakie ma plany.
Marcin40