UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co ma z tym wspólnego Prezydent? To jak obciązać dziś śliwkę za to, że na dworze jest mróz. Pomyślcie pisiorki czasem co piszecie, bo wasz idiotyzm sugestii bije po twarzy tak mocno, jak wasalizm u Trumpa. Jesteście krytyczni dla wszystkich którzy nie są z waszej kulawej opcji.

Matteoo777

Anuluj