154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A prezydent razem z kowalem swojego losu nakręcą pewnie zaraz rolkę o tym jak jest dobrze.
(2026.02.02)

info

33  
  7
Suwnica pamiętająca czasy sprzed wojny, niby 200 ton ale obecnie zezwolenie jest chyba na 130 lub nawet mniej bo właściciel (to nie jest firmą MAAG) nie inwestuje. Rdza, farba odpada. Nabrzeże nie remontowane, przerobione na miejsca parkingowe gdzie nawet ludzie boją się stawiać samochody
Anonim12345 (2026.02.02)
Polemika polegająca na przekręcaniu i ośmieszania nazwiska adwersarza, świadczy wyłącznie o braku kultury, żeby nie powiedzieć, o chamstwie osoby komentującej ! Piszę to niezależnie od mojego stosunku do działań lokalnej władzy. Co do portu, oczywiście to prawda, ale tę prawdę należy sprawiedliwie "rozłożyć" na kilka kolejnych ekip zarządzających naszym miastem ! Co do MAAG Gear - port i kilka jeszcze przyczyn przeprowadzki, to tylko preteksty - przestarzałe hale i nieremontowane dźwigi, to problem firmy ! Kto i dlaczego miałby modernizować MAAG-owi park maszynowy?!!! Dostali propozycję lepszych warunków, to z niej chętnie skorzystali ! I tyle! A Prezydent Missan nie jest winien takiej a nie innej decyzji firmy!
obiektywny stefek (2026.02.02)

info

24  
  27
A dlaczego firma nie modernizowała swojego parku / pytanie do pana anonima /, czy miasto czyli mieszkańcy mieli pokrywać koszty tychże remontów?
okkj (2026.02.02)
Brawa dla Missana
(2026.02.02)
Oczywiście w biuletynie Maag'a jest odpowiedź. Tną koszty prowadzenia trzech zakładów do jednego. Dlaczego Gdańsk, a nie Elbląg? Bo pewnie siedziba w Gdańsku jest większa i zatrudniają więcej osób, więc prościej, lepiej i taniej zlikwidować w Elblągu. Wypowiedź anonimowego pracownika to typowe sianie zamętu. Złe warunki na Modrzewinie? Czyli czego brakuje. Co do portu jestem w stanie się zgodzić. Stare hale i dźwigi/suwnice? Gdyby Maag chciał to by zainwestował w nowe, ale po prostu im się to nie opłaca.
Ploterek (2026.02.02)

info

28  
  2
Czyli wg ciebie to prezydent kieruje prywatnym zakładem pracy?
(2026.02.02)
Przerobić tą hale na mieszkania będzie fajna miejscówka przy kanale z super widokiem są parkingi, wszystko co trzeba
Panda (2026.02.02)

info

12  
  9
Kolejny sukces prezydenta, pora ogłosić to na swoim profilu.
(2026.02.02)
Z takimi firmami to jak z hipermarketami w latach 90tych, przyjechać wykorzystać potencjał. Ograbić wręcz infrastrukturę, zaniedbac i spieprzyć. W Gdańsku za kilka lat powtórzą to samo. Wcale mi ich nie żal, tam liczył się tylko zysk zarządu. Mam nadzieję, że obecni pracownicy tej firmy znajdą w Elblągu inne miejsca pracy, a wtedy zakład poszuka pracowników w trójmieście i tu się mocno zdziwią. Takie polskie biznesmeny wychowane na pisowskim nic nie robieniu.
Dzielniatak (2026.02.02)

info

17  
  24