UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po takich komentarzach to się zastanawiam czy prezydent kieruje czymś innym poza kontem na facebooku? A kierownik do spraw przedsiębiorczości powołany przez prezydenta to co robi? Jak miasto nie ma żadnego wpływu na gospodarkę to proponuję zwolnić etat. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na remonty dróg.