UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po takich komentarzach to się zastanawiam czy prezydent kieruje czymś innym poza kontem na facebooku? A kierownik do spraw przedsiębiorczości powołany przez prezydenta to co robi? Jak miasto nie ma żadnego wpływu na gospodarkę to proponuję zwolnić etat. Zaoszczędzone pieniądze przydadzą się na remonty dróg.