Wybrany wątek opinii

Najważniejsze, że drużyna z Ukrainy ma mega sprzyjające warunki do gry. Stawki wynajęcia hali śmiesznie niskie, ale co tam? Bawimy się!!!
(2026.02.02)
Jeżeli spółka dzierżawiłaby hale od miasta można by deliberować o zasadności. Zawsze warto popsioczyć robią otoczkę a zakład w Gdańsku nie buduje się od wczoraj.
(2026.02.02)
I na dłużej zapewne zostaną, o ile nie spadną.. oby. Gdzie znajdą frajerów, którzy taniej im dadzą niż w Elblągu?
(2026.02.02)
Tą halę co wynajmują to jest od osoby prywatnej.
(2026.02.02)
Ukraina walczy za Ciebie (jeśli Polakiem jesteś)
(2026.02.02)
Raczej za siebie. Ile km dzieli Elbląg od granicy Rosji.
bra (2026.02.02)
@bra - No to zobacz na mapie podlasianinie
(2026.02.02)
Powrót do komentarzy