Wybrany wątek opinii
Najważniejsze, że drużyna z Ukrainy ma mega sprzyjające warunki do gry. Stawki wynajęcia hali śmiesznie niskie, ale co tam? Bawimy się!!!
Do moderacji
Odpowiedz
116
79
Jeżeli spółka dzierżawiłaby hale od miasta można by deliberować o zasadności. Zawsze warto popsioczyć robią otoczkę a zakład w Gdańsku nie buduje się od wczoraj.
Do moderacji
Odpowiedz
47
5
I na dłużej zapewne zostaną, o ile nie spadną.. oby. Gdzie znajdą frajerów, którzy taniej im dadzą niż w Elblągu?
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Tą halę co wynajmują to jest od osoby prywatnej.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Ukraina walczy za Ciebie (jeśli Polakiem jesteś)
Do moderacji
Odpowiedz
10
16
Raczej za siebie. Ile km dzieli Elbląg od granicy Rosji.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@bra - No to zobacz na mapie podlasianinie
Do moderacji
Odpowiedz
1
1