Wybrany wątek opinii

Ale o kogo należą te hale? Ktoś brał kasę za najem i nie remontował i unowocześniał nic? Nie wierzę, że firma na zgłaszała takich potrzeb do właściciela hal. Musiało być tam ostre zwarcie firmy z właścicielem hal, że ponoszą wysiłek przenosin do innego miasta.
tu_tylko_las_posadzic (2026.02.02)
@tu_tylko_las_posadzic - Hale są w dzierżawie od prywatnych wlascicieli
ziolo1988 (2026.02.02)
@tu_tylko_las_posadzic - Do prywatnego właściciela napisane masz. Stabilność tej współpracy jak widać leżała w kompromisie od X lat. Motorem wyprowadzki jest nowy zakład w Gdańsku. A jeżeli ktoś oczekuje modernizacji to od nakładów X wniesionych w halę podnosi się czynsz i podpisuje umowę na kolejne 10 lat np. A nie chodzi na pasku korporacji, która od dawna wiedziała jakie ma plany.
Marcin40 (2026.02.02)
@tu_tylko_las_posadzic - właściciel tylko bierze kasę, w myśl zasady "chcesz to sam remontuj inwestuj", nie wierzył w to, że firma się wyniesie.
okoniowaty (2026.02.02)
@okoniowaty - A teraz firma się wyniesie, właściciel nie dostanie żadnej kasy a podatki trzeba płacić i będzie skomlał do miasta żeby mu umorzyć, bo nie osiąga dochodów. Mam nadzieję, że miasto nie ulegnie naciskom co do obniżenia podatków właścicielowi hal i będzie je należycie pobierać.
pozytywny-elblążanin (2026.02.02)
@pozytywny-elblążanin - Sprzeda deweloperem a Ci załatwia przekształcanie na działki budowlane..
Anonimek1 (2026.02.03)
Powrót do komentarzy