Wybrany wątek opinii
Ale o kogo należą te hale? Ktoś brał kasę za najem i nie remontował i unowocześniał nic? Nie wierzę, że firma na zgłaszała takich potrzeb do właściciela hal. Musiało być tam ostre zwarcie firmy z właścicielem hal, że ponoszą wysiłek przenosin do innego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
87
2
@tu_tylko_las_posadzic - Hale są w dzierżawie od prywatnych wlascicieli
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
@tu_tylko_las_posadzic - Do prywatnego właściciela napisane masz. Stabilność tej współpracy jak widać leżała w kompromisie od X lat. Motorem wyprowadzki jest nowy zakład w Gdańsku. A jeżeli ktoś oczekuje modernizacji to od nakładów X wniesionych w halę podnosi się czynsz i podpisuje umowę na kolejne 10 lat np. A nie chodzi na pasku korporacji, która od dawna wiedziała jakie ma plany.
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
@tu_tylko_las_posadzic - właściciel tylko bierze kasę, w myśl zasady "chcesz to sam remontuj inwestuj", nie wierzył w to, że firma się wyniesie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
@okoniowaty - A teraz firma się wyniesie, właściciel nie dostanie żadnej kasy a podatki trzeba płacić i będzie skomlał do miasta żeby mu umorzyć, bo nie osiąga dochodów. Mam nadzieję, że miasto nie ulegnie naciskom co do obniżenia podatków właścicielowi hal i będzie je należycie pobierać.
Do moderacji
Odpowiedz
20
1
@pozytywny-elblążanin - Sprzeda deweloperem a Ci załatwia przekształcanie na działki budowlane..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2