UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co ma z tym wspólnego Prezydent? To jak obciązać dziś śliwkę za to, że na dworze jest mróz. Pomyślcie pisiorki czasem co piszecie, bo wasz idiotyzm sugestii bije po twarzy tak mocno, jak wasalizm u Trumpa. Jesteście krytyczni dla wszystkich którzy nie są z waszej kulawej opcji.
Matteoo777