UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I na dłużej zapewne zostaną, o ile nie spadną.. oby. Gdzie znajdą frajerów, którzy taniej im dadzą niż w Elblągu?
I na dłużej zapewne zostaną, o ile nie spadną.. oby. Gdzie znajdą frajerów, którzy taniej im dadzą niż w Elblągu?