A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Obudź się i pomyśl dwa razy - Marne te studia albo spałeś na wykładach. Komputeryzacja ZUS a informatyzacja ZUS to dwie inne parafie.
@Obudź się i pomyśl dwa razy - Bo system operacyjny Windows dla stacji PC to jedna firma ma na półce. Błysnąłeś jak stary salceson. Informatyzacja ZUS to platforma od Prokomu a temat stary jak świat. Na czymś Krauze te miliardy zarobił.
@Obudź się i pomyśl dwa razy - To i daleko szukać nie musisz. UM Elbląga chciał kupić Superba swego czasu i kupił. Wystarczy napisać przetarg pod markę. Każdy Sprzedawca pisze to za Zamawiającego, żeby omyłek nie było.
Człowieku tępy i zacofany, masz takie autobusy tylko z inną cyfra a Zawada to nie cały Elbląg !
"Nie spiesz się z przewidywaniem wszystkiego. Otwórz się na nieznane i pozwól życiu cię zaskoczyć"
Wiele pytań było i jeest odnośnie rozkładu i tras jazdy. Dlaczego juz nie mozna wrócic po g.22 np. z Gronowa Górnego lub Nowodworska/Kazimierzowa? Dlaczego autobus nie jeździ jak dawniej przez Most UE tylko na około? Przeciez to asburd! ładnie przecinał odległość od ronda koło Browanej i już jesteś na Nowodworskiej (dawniej chyba 14) a teraz? Trasa widokowa dla nieistniejacych turystów. Wszedzie są tam na obrzeżach miasta firmy, sporo jest i czekają na zatrudnienie ale nie każdy moze jeździć autem i bezrobocie stoi... pomyślice tam i nei odsyłacie do Gminy Elblaga, to już wszystko podzielone na sektory?
Samorząd Elbląga nie ma własnego taboru autobusowego komunikacji miejskiej, od lat 90 - rozwalili zakład po strajkach robotniczych na spółki
porządny samorząd ma swoją komunikację autobusową - patrz inne miasta
Ale pism nie pisze się w Windowsie, trzeba mieć jakiś program z edytorem tekstu, a ten nie jest załączany automatycznie do każdego komputera.
Żeby spełnić te žądania, nisko- podłogowe to trzeba mieć drogi I ulice, a nie wiejskie wyboiste drogi jeszcze pamiętające komunę, jeszcze kròtkie jakoś dają rade, ale ten wyimaginowane z koncertu życzeń zamawiającego nie podołają, tak jak te całe towarzystwo od elbląskiego transportu... niby jest, ale tak jakby go nie było.
Trasa autobusu nr 11 jest koszmarna, do pracy jadę pół godziny, przejeżdżam pół miasta a i tak spóźniam się do pracy. rano jedzie pierwszy autobus, a kolejny dopiero za 55 minut. a kolejny za 15 minut. te przerwy między kursami to tragedia, jak tu rano dojechać do pracy na 7 na czas??