55
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i dobrze że będą wysokie wymagania i wysokie kary bo będzie po prostu lepiej!
(2026.01.29)

info

9  
  3
Z zkm, nigdy nie bedzie dobrze, nie zdrowe warunki daja przowoznikom, co naklada sie na kierowce, (kary!!!) plus brak przerw w szczycie i zly czas miedzy przystankami. Fachowcyyy! Kolejny przetarg, kolejny naklad absurdow pewnie?! Samorzad nie ma swojego taboru a oowinien miec, jak kazde miasto, ktore moze starac sie o dofinansowanie, bo taki zakup nowych niskoemisyjnych autobusow, plus uzbrojenie w system, biletomat i kasowniki to kolejne grube wydatki dla przewoznika...
Kierowca129 (2026.01.29)

info

9  
  7
Cytat rosyjskiej rozwódki świadczy o rosyjskim trollu. Żegnaj. Rybus juz nie musi na szczęście żyć tymi banialukami.
(2026.01.29)
To prawda a ludzie przecież w soboty też jeżdżą do pracy. Tak proszę państwa wyobraźcie sobie że ludzie do pracy dojeżdżają także w soboty i niedziele.
(2026.01.29)
A kierowcy autobusów kiedy będą godnie zarabiali w naszym mieście.
Zainteresowany przetargiem (2026.01.29)
@Zainteresowany przetargiem - Będzie tak jak w naszym państwie, kasa dla rządzących w pierwszej kolejności, a co zostanie dla pracujących fizycznie - czyli ciągle będzie mała stawka za 1 godzinę.
(2026.01.29)
Popieram! Linia 11 do zmiany na dawnych zasadach!
Ewa.M. (2026.01.29)
Nowy przewoźnik powinienem mieć na uwadze również godne wynagrodzenie kierowców za tą ciężką i odpowiedzialną pracę.
(2026.01.29)

info

14  
  1
W Malborku / Grudziądzu mają extra autobusy to samo w innych miastach podobnych wielkością do naszego zadupia - ale tam nie ma zarządu ZKM biorących co miesiąc pieniądze dosłownie za NIC.
(2026.01.29)
Tu na tej prowincji zabitej dechami mamy zarząd POrtu bez portu i zarząd komunikacji wiejskiej bez komunikacji - siedzą nic nie robią a my im płacimy co miesiąc..... wie za co.
(2026.01.29)

info

14  
  5