Wybrany wątek opinii
Proszę o zlikwidowanie linii 11 w obecnym kształcie. To jest koszmar. Proszę aby 11tka jeździła po starej trasie jak dawniej na Dębicę z 8ką, 9tką, 17tka, 13tką wyjeżdzające z Zawady. To był najlepszy rozkład jazdy w Elblągu zlikwidowany za Witolda Wroblewskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
37
7
Człowieku tępy i zacofany, masz takie autobusy tylko z inną cyfra a Zawada to nie cały Elbląg !
"Nie spiesz się z przewidywaniem wszystkiego. Otwórz się na nieznane i pozwól życiu cię zaskoczyć"
Do moderacji
Odpowiedz
3
16
Cytat rosyjskiej rozwódki świadczy o rosyjskim trollu. Żegnaj. Rybus juz nie musi na szczęście żyć tymi banialukami.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Popieram! Linia 11 do zmiany na dawnych zasadach!
Do moderacji
Odpowiedz
12
2
@Ewa.M. - Muskus twoje słowo nic nie znaczy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Zadziwiająca prawidłowość! Każdy, ,nowy król, ,który zaczyna panować w Elblągu wprowadza, ,rewolucyjne, ,reformy w komunikacji miejskiej! A to, ,korekta tras, ,a to nowe linie a to zmiana częstotliwości kursowania!
I z roku na rok jest coraz gorzej i coraz drożej!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0