Wybrany wątek opinii

Proszę o zlikwidowanie linii 11 w obecnym kształcie. To jest koszmar. Proszę aby 11tka jeździła po starej trasie jak dawniej na Dębicę z 8ką, 9tką, 17tka, 13tką wyjeżdzające z Zawady. To był najlepszy rozkład jazdy w Elblągu zlikwidowany za Witolda Wroblewskiego.
(2026.01.29)
Człowieku tępy i zacofany, masz takie autobusy tylko z inną cyfra a Zawada to nie cały Elbląg ! "Nie spiesz się z przewidywaniem wszystkiego. Otwórz się na nieznane i pozwól życiu cię zaskoczyć"
(2026.01.29)
Cytat rosyjskiej rozwódki świadczy o rosyjskim trollu. Żegnaj. Rybus juz nie musi na szczęście żyć tymi banialukami.
(2026.01.29)
Popieram! Linia 11 do zmiany na dawnych zasadach!
Ewa.M. (2026.01.29)
@Ewa.M. - Muskus twoje słowo nic nie znaczy.
(2026.02.01)
Zadziwiająca prawidłowość! Każdy, ,nowy król, ,który zaczyna panować w Elblągu wprowadza, ,rewolucyjne, ,reformy w komunikacji miejskiej! A to, ,korekta tras, ,a to nowe linie a to zmiana częstotliwości kursowania! I z roku na rok jest coraz gorzej i coraz drożej!!!
MR51 (2026.02.03)
Powrót do komentarzy