UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale pism nie pisze się w Windowsie, trzeba mieć jakiś program z edytorem tekstu, a ten nie jest załączany automatycznie do każdego komputera.

bfhbf

Anuluj