UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale pism nie pisze się w Windowsie, trzeba mieć jakiś program z edytorem tekstu, a ten nie jest załączany automatycznie do każdego komputera.
bfhbf
Ale pism nie pisze się w Windowsie, trzeba mieć jakiś program z edytorem tekstu, a ten nie jest załączany automatycznie do każdego komputera.
bfhbf