UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obudź się i pomyśl dwa razy - Bo system operacyjny Windows dla stacji PC to jedna firma ma na półce. Błysnąłeś jak stary salceson. Informatyzacja ZUS to platforma od Prokomu a temat stary jak świat. Na czymś Krauze te miliardy zarobił.