UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trasa autobusu nr 11 jest koszmarna, do pracy jadę pół godziny, przejeżdżam pół miasta a i tak spóźniam się do pracy. rano jedzie pierwszy autobus, a kolejny dopiero za 55 minut. a kolejny za 15 minut. te przerwy między kursami to tragedia, jak tu rano dojechać do pracy na 7 na czas??