UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żeby spełnić te žądania, nisko- podłogowe to trzeba mieć drogi I ulice, a nie wiejskie wyboiste drogi jeszcze pamiętające komunę, jeszcze kròtkie jakoś dają rade, ale ten wyimaginowane z koncertu życzeń zamawiającego nie podołają, tak jak te całe towarzystwo od elbląskiego transportu... niby jest, ale tak jakby go nie było.

Pksiak.