UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowieku tępy i zacofany, masz takie autobusy tylko z inną cyfra a Zawada to nie cały Elbląg ! "Nie spiesz się z przewidywaniem wszystkiego. Otwórz się na nieznane i pozwól życiu cię zaskoczyć"


Anuluj