Wybrany wątek opinii
Brak własnej firmy komunikacji autobusowej się mści na Elblągu. Bo ci co teraz nas wożą to skandal. Szczególnie te krotkie badziewia. Jest 2026 r a komunikacja czyli pojazdy PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
31
4
Żeby spełnić te žądania, nisko- podłogowe to trzeba mieć drogi I ulice, a nie wiejskie wyboiste drogi jeszcze pamiętające komunę, jeszcze kròtkie jakoś dają rade, ale ten wyimaginowane z koncertu życzeń zamawiającego nie podołają, tak jak te całe towarzystwo od elbląskiego transportu... niby jest, ale tak jakby go nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
A ty dalej jeździsz tymi badziewiami i mieszkasz w norze z PRL.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
prawda i skrzynie manualne ha ha
Do moderacji
Odpowiedz
0
1