UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiele pytań było i jeest odnośnie rozkładu i tras jazdy. Dlaczego juz nie mozna wrócic po g.22 np. z Gronowa Górnego lub Nowodworska/Kazimierzowa? Dlaczego autobus nie jeździ jak dawniej przez Most UE tylko na około? Przeciez to asburd! ładnie przecinał odległość od ronda koło Browanej i już jesteś na Nowodworskiej (dawniej chyba 14) a teraz? Trasa widokowa dla nieistniejacych turystów. Wszedzie są tam na obrzeżach miasta firmy, sporo jest i czekają na zatrudnienie ale nie każdy moze jeździć autem i bezrobocie stoi... pomyślice tam i nei odsyłacie do Gminy Elblaga, to już wszystko podzielone na sektory?


Anuluj