Wybrany wątek opinii

Trasa autobusu nr 11 jest koszmarna, do pracy jadę pół godziny, przejeżdżam pół miasta a i tak spóźniam się do pracy. rano jedzie pierwszy autobus, a kolejny dopiero za 55 minut. a kolejny za 15 minut. te przerwy między kursami to tragedia, jak tu rano dojechać do pracy na 7 na czas??
(2026.01.29)
To prawda a ludzie przecież w soboty też jeżdżą do pracy. Tak proszę państwa wyobraźcie sobie że ludzie do pracy dojeżdżają także w soboty i niedziele.
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy