UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trasa autobusu nr 11 jest koszmarna, do pracy jadę pół godziny, przejeżdżam pół miasta a i tak spóźniam się do pracy. rano jedzie pierwszy autobus, a kolejny dopiero za 55 minut. a kolejny za 15 minut. te przerwy między kursami to tragedia, jak tu rano dojechać do pracy na 7 na czas??