UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Samorząd Elbląga nie ma własnego taboru autobusowego komunikacji miejskiej, od lat 90 - rozwalili zakład po strajkach robotniczych na spółki


Anuluj