UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Samorząd Elbląga nie ma własnego taboru autobusowego komunikacji miejskiej, od lat 90 - rozwalili zakład po strajkach robotniczych na spółki
Samorząd Elbląga nie ma własnego taboru autobusowego komunikacji miejskiej, od lat 90 - rozwalili zakład po strajkach robotniczych na spółki