A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Miasto zagłodzone przez pis - Zagłosujcie ponownie na dziwnych milczących posłów, których aktywność polega na pobieraniu państwowej-publicznej kasy za, ,bycie posłem". Co wnoszą dla dobra i rozwoju regionu ?
Na nic się zdały komentarze ratuszowych klakierów w których pisali że jest lepiej że niby jest jakaś zmiana ludzi na lepszych ze niby prezydent chodzi na imprezy które finansuje z naszych pieniędzy. Ranking brutalnie pokazał że Elbląg stoi niegospodarnością bylejakością i dziadostwem. To jest kontynuacja nierzadow tow ćwierka i tyle w temacie.
@Markkol1,piszesz o Wciśle czy Gelert, Gorczycy, Królak a może o Jacku Protasie? Ci to dopiero są zaangażowani w załatwianiu spraw dla E-ga
@Jawamwojtaniewybierałem - Dokładnie wciąż te same mordy w komentarzach pracują na swoją premię, albo muszą pisać pochwały dla wodza żeby ich od chlewa nie oderwany. Pozdrawiam
Marzenie ściętej głowy i życzenie do złotej rybki, by w Elblągu starsi ludzie mieli spokojną głowę...
Niska ocena jakości życia w tym mieście, to jest między innymi efekt robienia z Elbląga za wszelką cenę miasta dla turystów, a nie dla mieszkańców
@Jawamwojtaniewybierałem - Totalny z ciebie jełop...75% tych wskaźników dotyczy aktywności mieszkańców nie samorządu, Po latach podatkowej bandyterki w US Elbląg chyba coś się zaczyna poprawiać ale to Kaczyński nie reaktywował województwa mimo że mógł to zrobić jednym rozporządzeniem Bez województwa Elbląg będzie dalej wysysany przez Olsztyn Cokolwiek zrobi Elbląg bez samodzielnego województwa będziemy wegetować
Te mitoman i co mają stopę bezrobocia powyżej średniej krajowej w tym Twoim Pruszczu Gdańskim. To chyba Ci się uroiło w główce z tymi firmami albo wszystko z obrzeży Gdańska zaliczyłeś magicznie do Pruszcza. A Pomorski Park Technologiczno-Przemysłowy to dopiero projekt. Gleba, pole na dziś.
@Jawamwojtaniewybierałem - Tylko wizję oportunisty Śliwki odesłali wyborcy do kosza. To suweren decyduje gościu tak lubicie tę frazę. Śliwka chciał te wybory przegrać bo stołek Prezydenta = praca dla samorządu a nie robienie za darmozjada na Wiejskiej.
@MariuszLewandowski-Fc - Na temat US nie zabierałbym zdania. Jest tylko gorzej. Jedna wielka granda. KAS gra do jednej bramki wg reżimu MF, doić podatnika, doprowadzić do skraju wytrzymałości kontrolami decyzjami z czapy wziętymi, a podatnik miał rację to najwyżej się urzędnik pomylił i odpowiedzialności żadnej. A oddawać czasem już nie ma komu...