UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niska ocena jakości życia w tym mieście, to jest między innymi efekt robienia z Elbląga za wszelką cenę miasta dla turystów, a nie dla mieszkańców


Anuluj