Wybrany wątek opinii
@Markkol1,piszesz o Wciśle czy Gelert, Gorczycy, Królak a może o Jacku Protasie? Ci to dopiero są zaangażowani w załatwianiu spraw dla E-ga
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@Jaki - Piszę o wszystkich posłach I senatorach ziemi elbląskiej, I pytam czym takim przyczynili się dla lepszego życia w regionie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Markkol1 - Odpowiadam, nie zrobili niczego. Dlatego całą tą grupę należy pozbawić mandatów posłów i senatorów. Bezwględnie czy KOwiec czy PISowiec wszystkich won! Polacy już mają dość pasozytow zyjacych na koszt podatnika i nic nie robiacych.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3