73
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Miasto zagłodzone przez pis - Taka prawda. Pisowcy cofnęli Elbląg w rozwoju. Uśmiechacie się ?
Chat już wie (2025.12.18)
Ejjjj ale przecież Elbląg rozwija się prężnie bo..... mamy tężnie!!! Najważniejsze, że obroniliśmy POrt przed kaczorem i POgonilismy pis, ahojjjj brygada, usmiechamy sie
(2025.12.18)
Państwo ma tworzyć miejsca pracy? Jak za Gierka? Np: Huta Lenina w Elblągu? Weź się ogarnij Wiele się zmieniło przez 50 lat w Polsce jakbyś nie zauważył
Pisiory tęsknią za PRL (2025.12.18)
@Pisiory tęsknią za PRL - Państwo ma stwarzać warunki do inwestowania chłopie. Dlaczego w Pruszczu Gdańskim jest mnogość firm? Bo mają niskie podatki i inne różne przywileje dla firm. W Elblągu tego nie ma.
(2025.12.18)
"Bieda intelektualna fanów tuskowych" - w głowie się nie mieści jak im zryto pałki. Nawet gdyby PO rządziło 20 lat to za całą bidę będą oskarżać PIS. To ten "intelekt".
(2025.12.18)
A ja, w przerwie między jednym a drugim uśmiechem, przegryzam sobie princepolo. I oglądam sobie video. Na jednej kasecie VHS mam nagraną całą prezydenturę takiego jednego. I to nie na 180 a na 120 minutowej.
(2025.12.18)
Bo to Biedląg a nie elbląg
freshmind:-) (2025.12.18)

info

10  
  0
Przecież były prezydent Witold Gintowt-Dziewałtowski mówił ponad 25 lat temu, że Elbląg w szuwarowo-bagiennym będzie 2 miastem, a w Pomorskim byłby chyba 10 :) Halo, panie prezydencie, prośba o komentarz
Laskipaa (2025.12.18)

info

12  
  0
Uśmiechamy się, co szkodzi obiecać!
(2025.12.18)

info

16  
  3
@noja - to twoi nie wspomagali finansowo samorządy / do czego rząd jest zobowiązany / stąd to miejsce. Od roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał...
okkj (2025.12.18)