A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ejjjj ale przecież Elbląg rozwija się prężnie bo..... mamy tężnie!!! Najważniejsze, że obroniliśmy POrt przed kaczorem i POgonilismy pis, ahojjjj brygada, usmiechamy sie
Państwo ma tworzyć miejsca pracy? Jak za Gierka? Np: Huta Lenina w Elblągu? Weź się ogarnij Wiele się zmieniło przez 50 lat w Polsce jakbyś nie zauważył
@Pisiory tęsknią za PRL - Państwo ma stwarzać warunki do inwestowania chłopie. Dlaczego w Pruszczu Gdańskim jest mnogość firm? Bo mają niskie podatki i inne różne przywileje dla firm. W Elblągu tego nie ma.
"Bieda intelektualna fanów tuskowych" - w głowie się nie mieści jak im zryto pałki. Nawet gdyby PO rządziło 20 lat to za całą bidę będą oskarżać PIS. To ten "intelekt".
A ja, w przerwie między jednym a drugim uśmiechem, przegryzam sobie princepolo. I oglądam sobie video. Na jednej kasecie VHS mam nagraną całą prezydenturę takiego jednego. I to nie na 180 a na 120 minutowej.
Bo to Biedląg a nie elbląg
Przecież były prezydent Witold Gintowt-Dziewałtowski mówił ponad 25 lat temu, że Elbląg w szuwarowo-bagiennym będzie 2 miastem, a w Pomorskim byłby chyba 10 :) Halo, panie prezydencie, prośba o komentarz
Uśmiechamy się, co szkodzi obiecać!
@noja - to twoi nie wspomagali finansowo samorządy / do czego rząd jest zobowiązany / stąd to miejsce. Od roku ponownie rząd wspiera samorządy oraz nastąpiła ewidentna zmiana myślenia obecnego kierownictwa UM, czyli Elbląg będzie tylko zyskiwał...