Wybrany wątek opinii

Pisowski ład zabrał Elblągowi miliony PLN. To ci którzy iwybrali pis są odpowiedzialni za upadek naszego miasta.
Miasto zagłodzone przez pis (2025.12.18)
@Miasto zagłodzone przez pis - Taka prawda. Pisowcy cofnęli Elbląg w rozwoju. Uśmiechacie się ?
Chat już wie (2025.12.18)
@Miasto zagłodzone przez pis - Zagłosujcie ponownie na dziwnych milczących posłów, których aktywność polega na pobieraniu państwowej-publicznej kasy za, ,bycie posłem". Co wnoszą dla dobra i rozwoju regionu ?
Markkol1 (2025.12.18)
@Miasto zagłodzone przez pis - Upadek naszego miasta trwa od końca komuny i z komunistami ktorzy są teraz przy korycie razem ze swoimi pociotkami i udają demokratów. Tu się nic nie dzieje i nie ma żadnego rozwoju oprócz budowy bloków mieszkalnych i marketów. Zarabiają całe klany, rodzinki i znajomi... i co zrozumiał?.... wątpię heh
(2025.12.18)
@Miasto zagłodzone przez pis - Gfyby nawet to bylavprawda, to zabral wszystkim miastomni gmina. I to akurat Elblag nsjbardziej dotknelo?
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy