Wybrany wątek opinii
Pisowski ład zabrał Elblągowi miliony PLN. To ci którzy iwybrali pis są odpowiedzialni za upadek naszego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
34
54
Do moderacji
Odpowiedz
10
21
@Miasto zagłodzone przez pis - Zagłosujcie ponownie na dziwnych milczących posłów, których aktywność polega na pobieraniu państwowej-publicznej kasy za, ,bycie posłem". Co wnoszą dla dobra i rozwoju regionu ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Miasto zagłodzone przez pis - Upadek naszego miasta trwa od końca komuny i z komunistami ktorzy są teraz przy korycie razem ze swoimi pociotkami i udają demokratów. Tu się nic nie dzieje i nie ma żadnego rozwoju oprócz budowy bloków mieszkalnych i marketów. Zarabiają całe klany, rodzinki i znajomi... i co zrozumiał?.... wątpię heh
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@Miasto zagłodzone przez pis - Gfyby nawet to bylavprawda, to zabral wszystkim miastomni gmina. I to akurat Elblag nsjbardziej dotknelo?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1