UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jawamwojtaniewybierałem - Totalny z ciebie jełop...75% tych wskaźników dotyczy aktywności mieszkańców nie samorządu, Po latach podatkowej bandyterki w US Elbląg chyba coś się zaczyna poprawiać ale to Kaczyński nie reaktywował województwa mimo że mógł to zrobić jednym rozporządzeniem Bez województwa Elbląg będzie dalej wysysany przez Olsztyn Cokolwiek zrobi Elbląg bez samodzielnego województwa będziemy wegetować
MariuszLewandowski-Fc