UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jawamwojtaniewybierałem - Tylko wizję oportunisty Śliwki odesłali wyborcy do kosza. To suweren decyduje gościu tak lubicie tę frazę. Śliwka chciał te wybory przegrać bo stołek Prezydenta = praca dla samorządu a nie robienie za darmozjada na Wiejskiej.