UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Na temat US nie zabierałbym zdania. Jest tylko gorzej. Jedna wielka granda. KAS gra do jednej bramki wg reżimu MF, doić podatnika, doprowadzić do skraju wytrzymałości kontrolami decyzjami z czapy wziętymi, a podatnik miał rację to najwyżej się urzędnik pomylił i odpowiedzialności żadnej. A oddawać czasem już nie ma komu...


Anuluj