Wybrany wątek opinii

Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.
(2025.12.18)
Państwo ma tworzyć miejsca pracy? Jak za Gierka? Np: Huta Lenina w Elblągu? Weź się ogarnij Wiele się zmieniło przez 50 lat w Polsce jakbyś nie zauważył
Pisiory tęsknią za PRL (2025.12.18)
@Pisiory tęsknią za PRL - Państwo ma stwarzać warunki do inwestowania chłopie. Dlaczego w Pruszczu Gdańskim jest mnogość firm? Bo mają niskie podatki i inne różne przywileje dla firm. W Elblągu tego nie ma.
(2025.12.18)
Te mitoman i co mają stopę bezrobocia powyżej średniej krajowej w tym Twoim Pruszczu Gdańskim. To chyba Ci się uroiło w główce z tymi firmami albo wszystko z obrzeży Gdańska zaliczyłeś magicznie do Pruszcza. A Pomorski Park Technologiczno-Przemysłowy to dopiero projekt. Gleba, pole na dziś.
(2025.12.18)
inteligent co ma wiedzę o parkach technologicznych haha xDDDDD
(2025.12.18)
Powrót do komentarzy