Wybrany wątek opinii
Włodarze myśleli, że jak zapłacą za transmisje telewizyjne to nagle turyści sie rzucą żeby zwiedzać Elbląg... Niestety tak nie jest :) Najpierw poprawcie komunikacje miejską, stwórzcie nowe miejsca pracy to ludzie przestaną uciekać z tego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
38
5
Państwo ma tworzyć miejsca pracy? Jak za Gierka? Np: Huta Lenina w Elblągu? Weź się ogarnij Wiele się zmieniło przez 50 lat w Polsce jakbyś nie zauważył
Do moderacji
Odpowiedz
7
20
@Pisiory tęsknią za PRL - Państwo ma stwarzać warunki do inwestowania chłopie. Dlaczego w Pruszczu Gdańskim jest mnogość firm? Bo mają niskie podatki i inne różne przywileje dla firm. W Elblągu tego nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
21
5
Te mitoman i co mają stopę bezrobocia powyżej średniej krajowej w tym Twoim Pruszczu Gdańskim. To chyba Ci się uroiło w główce z tymi firmami albo wszystko z obrzeży Gdańska zaliczyłeś magicznie do Pruszcza. A Pomorski Park Technologiczno-Przemysłowy to dopiero projekt. Gleba, pole na dziś.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
inteligent co ma wiedzę o parkach technologicznych haha xDDDDD
Do moderacji
Odpowiedz
1
1