UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Markkol1,piszesz o Wciśle czy Gelert, Gorczycy, Królak a może o Jacku Protasie? Ci to dopiero są zaangażowani w załatwianiu spraw dla E-ga

Jaki

Anuluj