UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Markkol1,piszesz o Wciśle czy Gelert, Gorczycy, Królak a może o Jacku Protasie? Ci to dopiero są zaangażowani w załatwianiu spraw dla E-ga
Jaki
@Markkol1,piszesz o Wciśle czy Gelert, Gorczycy, Królak a może o Jacku Protasie? Ci to dopiero są zaangażowani w załatwianiu spraw dla E-ga
Jaki