73
18.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Włodku, Rafale pusccie moj komentarz dosc juz tej cenzury.
Deunizacja (2025.12.18)
inteligent co ma wiedzę o parkach technologicznych haha xDDDDD
(2025.12.18)
@Miasto zagłodzone przez pis - Upadek naszego miasta trwa od końca komuny i z komunistami ktorzy są teraz przy korycie razem ze swoimi pociotkami i udają demokratów. Tu się nic nie dzieje i nie ma żadnego rozwoju oprócz budowy bloków mieszkalnych i marketów. Zarabiają całe klany, rodzinki i znajomi... i co zrozumiał?.... wątpię heh
(2025.12.18)
@Spisiony elblong - No nie wiem, w wyborach od zawsze wygrywali starzy komuniści. Missan jest pierwszy, który nie działał w aparacie PRL.
Jajko (2025.12.18)
@MariuszLewandowski-Fc - Ty Lewandowski czytaj ze zrozumieniem albo nie pisz nic.
(2025.12.18)
No dalej uśmiechamy się wiara. Ale dragi i panienki najtańsze w Polsce. Dlaczego tego nikt nie docenia.
(2025.12.18)

info

4  
  1
@Spisiony elblong - "Elbląg to pisowskie miasto" - W co tak mocno uderzyłeś głową?
(2025.12.18)
Jak będzie ranking o Niedorozwoju Będziemy Pierwsi !
(2025.12.18)

info

4  
  1
@Spisiony elblong - Zdroeo ci sie w glowie pomieszalo.
(2025.12.18)
@Miasto zagłodzone przez pis - Gfyby nawet to bylavprawda, to zabral wszystkim miastomni gmina. I to akurat Elblag nsjbardziej dotknelo?
(2025.12.18)