A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Włodku, Rafale pusccie moj komentarz dosc juz tej cenzury.
inteligent co ma wiedzę o parkach technologicznych haha xDDDDD
@Miasto zagłodzone przez pis - Upadek naszego miasta trwa od końca komuny i z komunistami ktorzy są teraz przy korycie razem ze swoimi pociotkami i udają demokratów. Tu się nic nie dzieje i nie ma żadnego rozwoju oprócz budowy bloków mieszkalnych i marketów. Zarabiają całe klany, rodzinki i znajomi... i co zrozumiał?.... wątpię heh
@Spisiony elblong - No nie wiem, w wyborach od zawsze wygrywali starzy komuniści. Missan jest pierwszy, który nie działał w aparacie PRL.
@MariuszLewandowski-Fc - Ty Lewandowski czytaj ze zrozumieniem albo nie pisz nic.
No dalej uśmiechamy się wiara. Ale dragi i panienki najtańsze w Polsce. Dlaczego tego nikt nie docenia.
@Spisiony elblong - "Elbląg to pisowskie miasto" - W co tak mocno uderzyłeś głową?
Jak będzie ranking o Niedorozwoju Będziemy Pierwsi !
@Spisiony elblong - Zdroeo ci sie w glowie pomieszalo.
@Miasto zagłodzone przez pis - Gfyby nawet to bylavprawda, to zabral wszystkim miastomni gmina. I to akurat Elblag nsjbardziej dotknelo?