UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jawamwojtaniewybierałem - Totalny z ciebie jełop...75% tych wskaźników dotyczy aktywności mieszkańców nie samorządu, Po latach podatkowej bandyterki w US Elbląg chyba coś się zaczyna poprawiać ale to Kaczyński nie reaktywował województwa mimo że mógł to zrobić jednym rozporządzeniem Bez województwa Elbląg będzie dalej wysysany przez Olsztyn Cokolwiek zrobi Elbląg bez samodzielnego województwa będziemy wegetować

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj