UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@MariuszLewandowski-Fc - Na temat US nie zabierałbym zdania. Jest tylko gorzej. Jedna wielka granda. KAS gra do jednej bramki wg reżimu MF, doić podatnika, doprowadzić do skraju wytrzymałości kontrolami decyzjami z czapy wziętymi, a podatnik miał rację to najwyżej się urzędnik pomylił i odpowiedzialności żadnej. A oddawać czasem już nie ma komu...