UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na nic się zdały komentarze ratuszowych klakierów w których pisali że jest lepiej że niby jest jakaś zmiana ludzi na lepszych ze niby prezydent chodzi na imprezy które finansuje z naszych pieniędzy. Ranking brutalnie pokazał że Elbląg stoi niegospodarnością bylejakością i dziadostwem. To jest kontynuacja nierzadow tow ćwierka i tyle w temacie.
Jawamwojtaniewybierałem