UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na nic się zdały komentarze ratuszowych klakierów w których pisali że jest lepiej że niby jest jakaś zmiana ludzi na lepszych ze niby prezydent chodzi na imprezy które finansuje z naszych pieniędzy. Ranking brutalnie pokazał że Elbląg stoi niegospodarnością bylejakością i dziadostwem. To jest kontynuacja nierzadow tow ćwierka i tyle w temacie.

Jawamwojtaniewybierałem

Anuluj