A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niegospodarności dr nakrętki końca nie widać i tylko Elbląga żal. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi co z miejskim portem. Kiedy komunikacja miejska zacznie działać. Zamiast tego jakieś plastikowe donice, mołdawskie cyce, niebieskie trampki i protasowe obietnice. Pięknie nierządy lokalnej wierchuszki PO podsumował Pan Stefan u konkurencji, celnie i merytorycznie punktując nakrętkę. Idzie referendum proszę Państwa!
@kij - Jaka praca dziś taka Polska jutro. Urra urra urra urra! Łubudunu łubudubu!
Świetna rada, wuju Dobra Rada. Profilaktyczne miejsce dla młodzieży szwendającej się po Ogrodach otworzyć z dala od Ogrodów. Genialne!
To tylko nagroda za pozostawianie po sobie zaśmieconych miejsc bo im się po prostu należy ?
Niech Rada Miasta z Prezydentem urządzi sobie spacer po parku przy ul. Warszawskiej obok mostu Wyszyńskiego, podobnie wzdłuż i wszerz....
Nie może być zgody na rozdawanie publicznych pieniędzy na nie przemyślane pomysły bo ta młodzież naprawdę uwierzy że wszystko im się należy ! Uczą się z Google, raczej mowa o legalnym ściąganiu a nie nauce, w domu nie sprzątają bo mama od tego, na klatce podobnie bo sprzątaczka jest a na mieście MPO ! Żyć nie umierać skoro wszystko dają za darmo to po co się uczyć czy pracować, wystarczy sex za 800+.
Nie tędy droga bo i tak uciekną z Elbląga, nie dlatego że tu nuda tylko że będą więcej oczekiwać bo nie nauczono ich sprzątania, szacunku dla starszych a co dopiero pracy ?
Czy naprawdę trzeba tak wielkiego intelektu, żeby zrozumieć, że właśnie chodzi o to, żeby TEN KLUB zlokalizować TAM GDZIE JEST ta młodzież ? !!! Już widzę, jak dziesiątki dzieciaków z Zawady i Jaru zasuwają na Bema i na Warszawską ? !!! Klub w tym miejscu, to świetny pomysł! Jeśli choć jedno dziecko z tego skorzysta, choć jednemu uda się pomóc - to już będzie sukces i potwierdzenie, że warto było!!!
@przekonany stefek - To mam rozumieć że na Bema i na Warszawskiej w MŁODZIEŻOWYM Domu Kultury młodych nie ma? Jeśli by tak było to chyba by trzeba było je zlikwidować, zakładam że jednak młodzież tam przychodzi. W tym myśleniu jest jeden zasadniczy problem, ładujemy 1,5 mln złotych, nie mamy żadnej swojej miejskiej infrastruktury a za parę lat stajemy przed dylematem albo zaczynamy od zera albo płacimy kolejne miliony i dalej nic nie mamy swojego. Dla mnie jedynie na plus wychodzi centrum handlowe.
Oby korzystali z tego, w co wątpię. Oni są czym innym zainteresowani łażąc tam od rana do wieczora. Szkoda tylko pieniędzy na wynajm.
@przekonany stefek - Jeśli choć jedno dziecko skorzysta. No nieźle, czyli 1,5 mln na jedno dziecko, świetne wydane pieniądze nie ma co. To już chyba znacznie lepiej zrobić stypendium po 500zł miesięcznie dla 80 uczniów na trzy lata, większy z tego będzie efekt dla dzieci.
Zarówno na Bema jak i na Warszawskiej jest młodzież, jest fajna młodzież! Znam te placówki, znam wielu instruktorów i kierownictwo! Jeśli Mój Anonimowy Adwersarzu, nie odróżniasz młodzieży "galeryjnej" i młodzieży aktywnej w Domach Kultury, to znaczy, że żyjesz w swoim, wyimaginowany i oderwanym od realiów, świecie!!! Tylko pozazdrościć!!! I leszcze jedno - nie wiem czy to ten sam adwersarz czy ktoś inny, ale.... Czy rozchodzi się o pieniądze, czy o ratowanie dzieci?!!! Sami zastanówcie się o co Wam chodzi?!!!
I jeszcze jedno i już koniec... Nie ma takich pieniędzy, żeby nie warto by było ich zainwestować w ratowanie zagubionych dzieciaków !!! I to by było na tyle!!!