UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy naprawdę trzeba tak wielkiego intelektu, żeby zrozumieć, że właśnie chodzi o to, żeby TEN KLUB zlokalizować TAM GDZIE JEST ta młodzież ? !!! Już widzę, jak dziesiątki dzieciaków z Zawady i Jaru zasuwają na Bema i na Warszawską ? !!! Klub w tym miejscu, to świetny pomysł! Jeśli choć jedno dziecko z tego skorzysta, choć jednemu uda się pomóc - to już będzie sukces i potwierdzenie, że warto było!!!
przekonany stefek