UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zarówno na Bema jak i na Warszawskiej jest młodzież, jest fajna młodzież! Znam te placówki, znam wielu instruktorów i kierownictwo! Jeśli Mój Anonimowy Adwersarzu, nie odróżniasz młodzieży "galeryjnej" i młodzieży aktywnej w Domach Kultury, to znaczy, że żyjesz w swoim, wyimaginowany i oderwanym od realiów, świecie!!! Tylko pozazdrościć!!! I leszcze jedno - nie wiem czy to ten sam adwersarz czy ktoś inny, ale.... Czy rozchodzi się o pieniądze, czy o ratowanie dzieci?!!! Sami zastanówcie się o co Wam chodzi?!!!

przekonany stefek

Anuluj