UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I jeszcze jedno i już koniec... Nie ma takich pieniędzy, żeby nie warto by było ich zainwestować w ratowanie zagubionych dzieciaków !!! I to by było na tyle!!!
przekonany stefek
I jeszcze jedno i już koniec... Nie ma takich pieniędzy, żeby nie warto by było ich zainwestować w ratowanie zagubionych dzieciaków !!! I to by było na tyle!!!
przekonany stefek