UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I jeszcze jedno i już koniec... Nie ma takich pieniędzy, żeby nie warto by było ich zainwestować w ratowanie zagubionych dzieciaków !!! I to by było na tyle!!!

przekonany stefek

Anuluj